چهلمین سالگرد فوت فروغ به روایت تصویر

.

 .

چهلمین سالگرد فوت فروغ

به روایت تصویر

.

.

.

چهلمین سالگرد فوت فروغ

.

.

چهلمین سال فوت فروغ

.

.

چهلمین سال فوت فروغ.انجمن فروغ

.

.

HPIM3009.JPG

.

.

انجمن فروغ

 

.

.

 

HPIM3025.JPG

 

.

.

 

حیاتبخش در حال فریاد(لطفآ با آرامش کامل اینجا را ترک کنید) چرا جوسازی سیاسی میکند؟ چرا نام و یاد فروغ را مکدر میکند؟چه کسی به او اجازه اجرای مراسمی به این وقاحت داده؟

.

.

دو تن از دوستداران فروغ که به دعوت خانم حیات بخش آمده بودند

 

.

.

انجمن فروغ

 

.

.

انجمن فروغ

.

.

انجمن فروغ

.

.

.

.

/ 30 نظر / 26 بازدید
نمایش نظرات قبلی
س.سايه

سلامی به پهنای دريای جنوب و به استواری کوههايش وبلاگتان بسيار زيباست.شادترين لحظه ها از آن شما باد

عصر آدينه

مدیر محترم وب سایت سلام احتراماً از شما خواهشمندیم با توجه به اینکه سایت ادبی عصر آدینه حاوی آثار مهمترین شاعر و نویسندگان حوزه فرهنگ و ادب معاصر فارسی راه اندازی شده . و به صورت مجانی آماده ارائه مطالب خود به خوانندگان محترم و انعکاس مطالب ایشان در صورت دارا بودن کیفیت لاز م می باشد .در صورت صلاحدید نسبت به معرفی آن همکاری لازم را مبذول فرمائید. از دیگر امکانات سایت ادبی عصر آدینه , دسترسی به مهمترین اخبار ادبی و فرهنگی از طریق بخش خبر های سایت و همینطور دسترسی به لینک سایت های مهم فرهنگی می باشد. آدرس سایت:www.asreadine.ir پیشاپیش از لطف شما سپاس گذارم با مهر داریوش معمار

طاهر

موفق باشيد خانم بابايی

هرمان

چقدر خوب برای فروغ اهميت قائليد

روسو

سلام! کجاييد نرگس خانم گل؟ قهری با ما؟

موسی شيرزايی

سلام دستتون درد نکنه نرگس جان من لينک شما را گذاشته ام موفق باشين

نازلی

سلام ماهي ها سلام ماهي ها سلام قرمز ها سبز ها طلايي ها به من بگوييد آيا در آن اتاق بلور که مثل مردمک چشم مرده ها سرد است و مثل آخر شب ها ي شهر بسته و خلوت صداي ني لبکي را شنيده ايد که از ديار پري هاي ترس و تنهايي به سوي اعتماد آجري خوابگاه ها ولاي لاي کوکي ساعت ها و هسته هاي شيشه اي نور چيش مي آيد و همچنان که پيش مي آيد ستاره هاي انليلي از آسمان به خاک مي افتند و قلب هاي کوچک بازيگوش از حس گريه مي ترکند؟